top of page
2.jpg

Критерії оцінювання знань студентів

Відповідь студента оцінюють за національною шкалою

«відмінно», якщо він вільно володіє програмним матеріалом; послідовно дає логічні відповідіна залікові запитання; правильно розв’язує задачу; вільно відповідає на додаткові запитання; володіє логічним мисленням; вільно застосовує ЕОМ при розв’язанні задач. 

 Відповідь студента оцінюється «добре», якщо він твердо володіє програмним матеріалом; грамотно і логічно дає відповіді на залікові запитання; при викладенні матеріалу припускається деяких помилок з другорядних питань курсу; правильно відповідає на додаткові запитання; правильно розв’язує задачу, але допускає помилки у одиницях вимірювання або чисто математичні помилки; вміє використовувати готові програмні системи при розв’язанні задач.

Відповідь студента оцінюється «задовільно», якщо він посередньо володіє основним програмним матеріалом; припускає деякі неточності у формулюваннях та виводах основних залежностей; зазнає ускладнень при відповідях на додаткові запитання; правильно, але не до кінця розв’язує задачу; вміє працювати з ЕОМ.

Відповідь студента оцінюється «незадовільно», якщо він не володіє або слабко володіє основним програмним матеріалом; допускає грубі помилки при формулюванні, визначенні й при виведенні основних залежностей; на додаткові запитання відповідає невпевнено і неправильно; практичну задачу не розв’язує. 

Вам належить вивчати дисципліну "Теоретичні основи електротехніки" 2 семестри.  

Протягом навчального року ви будете:

▪ слухати лекції з основ електротехніки (і конспектувати їх);

▪ виконувати практичні роботи за індивідуальними варіантами;

▪ відвідувати лабораторні заняття, де ви будете виконувати лабораторні роботи, отримувати завдання і здавати їх викладачеві;

▪ виконувати самостійні, контрольні роботи та тематичні заліки.

Раджу вам: Заведіть товстий зошит для лекційного конспекту. Не забувайте його вдома! Після лекції дуже корисно переглянути те, що вдалося записати і, якщо треба, доповнити записи по пам'яті. Придбайте також робочі зошити для виконання лабораторних та самостійних робіт, а також листи ксероксного паперу формату А4 та трафаретний лист для виконання практичних робіт. Обов'язково (і якомога швидше) обзаведіться зручною ручкою, олівцем, ластиком, електротехнічною лінійкою, інженерним калькулятором, файлами, скріпками.  Магазинів, що торгують всім цим приладдям, більш ніж достатньо. Крім цього, вам будуть потрібні підручники та посібники, які ви отримаєте в бібліотеці коледжуу та будете дбайливо ними користуватися протягом року.

     До практичних та лабораторних занять треба обов'язково готуватися (повторювати теоретичний матеріал, креслити електричні схеми, знаходити довідкові дані і т.д.),  вирішувати задані додому завдання, готуватися до технічних диктантів та тестових опитувань. І цю підготовку не варто відкладати на останній вечір перед заняттям!! Пропускати практичні та лабораторні заняття не можна - потім буде важко  надолужити згаяне. Якщо все ж ви захворіли або з'явилися певні життєві обставини - обов'язково беріть медичну довідку, повідомте куратора, якомога раніше відпрацюйте пропущені заняття.

    У першому семестрі ви вивчите теми: Електричне поле і електрична ємність. Лінійні та нелінійні кола постійного струму. Другий семестр присвячений вивченню магнітних кіл, однофазних та трифазних кіл змінного струму, нелінійних та несинусоїдальних кіл. У кожному семестрі ви будете проводити досліди на лабораторних роботах, записувати спостереження, відповідати на питання, а потім захищати лабораторні роботи, виконувати практичні роботи. І зрозуміло, отримувати за свої успіхи певні оцінки, які впливатимуть  на семестрову оцінку та отримання стипендії. Вивчення кожної теми завершується підсумковим тестовим опитуванням. Перездати оцінку чи "нб"  можна здавши тематичне опитування.

    В кінці першого семестру, за умови виконання всіх робіт, ви отримаєте залік.  В кінці другого семестру - іспит.  

Успіхів вам!

bottom of page