Методична робота циклових комісій

   Не живи вчора, не мрій про завтра,    сконцентруй свій розум на поточному моменті
                                                                     Будда

 

Склад циклових комісій  у 2020-2021 навчальному році

 

 

 

Циклова комісія суспільних дисциплін

Голова ЦКТахтай В.С.

Члени комісії:                       

Груба Л.Є.

Дрига І.М.

Лєщукова Н.В.

Новікова І.О.

Хлусевич Е.В.

Циклова комісія фізичного виховання та ЗВ

Голова ЦКЗавальний В.М.

Члени комісії:                       

Бєлосвєтова В.К.

Мережаний І.Г.

Онищук М.С.

Удот І.В.

Циклова комісія загальноосвітніх дисциплін

Голова ЦКМасенко Н.М.

Члени комісії:                     

Апанасенко В.М.

Бажан А.П.

Кабак Н.В.

Кондратенко І.В.

Коренєвський О.М.

Краснопольська Л.І.

Крижанівський М.В.

Стрижеус М.В.

Царенко О.Д.

Циклова комісія мови і літератури

Голова ЦКНедоренко О.О.

Члени комісії:                      

Голікова О.Б.

Кірєєва А.А.

Ліпська Т.О.

Мацаєнко В.М.

Удот І.Ф.

Шинкаренко Ю.О.

Якубська Л.В.

 

Циклова комісія фундаментальних дисциплін

Голова ЦКДраган Ю.С.

Члени комісії:                       

Аніщенко Ю.І.

Мединський В.С.

Решитько В.Г.

Хайсін В.О.

 

Циклова комісія професійноорієнтованих дисциплін

Голова ЦКГройсман Г.П.

Члени комісії:                      

Губа Д.В.

Лівіцький О.М.

Маменко О.Г.

Орищенко С.Б.

Черепенко М.Г.

 

Циклова комісія спеціальних дисциплін

Голова ЦКБлохін С.А.

Члени комісії:                       

Бойко С.Л.

Малашкевич О.О.

Реп'ях В.В.

Шевченко О.А.

 

Циклова комісія обліково-економічних дисциплін

Голова ЦКГайдар В.М.

Члени комісії:                       

Дякуненко В.М.

Карпова К.А.

Кудрінок Л.В.

Кузнєцова О.В.

Орищенко Л.П.

Пеліпака Т.В.

Тетерько О.М.

Удовенко Т.О.

Черепенко Г.М.

 

Циклова комісія електротехнічних дисциплін

Голова ЦКТисленко Т.В.

Члени комісії:                       

Бондаренко О.С.

Катеринич С.В.

Ковальов В.О.

Красноштан Л.М.

 

Циклова комісія юридичних дисциплін

Голова ЦККолобишко В.В.

Члени комісії:                      

Буланенко Н.Д.

Кормош О.І.

Моргун Л.Б.

Сметана В.Є.

Шпильова Г.О.

 

Циклова комісія практичного навчання

Голова ЦКБойко С.Л.

Члени комісії:                       

Макогонський В.Р. - завідувач лабораторією

Марченко Б.Л.       - викладач

 

МЕТОДИЧНИЙ КАБІНЕТ